Стрічки конвеєрні - новий вид продукції компанії «Луцькпідшипниксервіс»

Стрічки конвеєрні - новий вид продукції компанії «Луцькпідшипниксервіс»

Компанія «Луцькпідшипниксервіс» пропонує для своїх клієнтів новий вид продукції - стрічки конвеєрні. В асортименті у нас кілька видів стрічок.

Стрічка транспортерна ТК-200 виготовлена з нитки полімерного волокна, яка забезпечує більш високу міцність, гарну опірність ударам. Стрічка транспортерна на основі тканин ТК-200 широко застосовується в шахтах і кар'єрах. Для застосування в галузях промисловості з підвищеною пожежною небезпекою за правилами безпеки застосовуються важкозаймисті конвеєрні стрічки. Ці стрічки згідно з ГОСТом 20-85 позначаються як 1.2Ш, 1.2ШМ, 2Ш, 2ШМ. По-простому їх називають шахтні транспортерні стрічки - за основною галузю промисловості, де вони застосовуються. Для застосування на ділянках виробництва з високою температурою матеріалу, що транспортується застосовуються теплостійкі типи стрічок - вони витримують до 200°С. Також існують і інші стрічки на основі тканин типу ТК: ТК-100, ТК-300, ТК-400. Поставка таких стрічок, як правило, можлива тільки під індивідуальне замовлення на підприємстві, де їх виготовляють.

Стрічка транспортерна ЛТК-200 практично те ж саме що і ТК-200, але цей вид відрізняється полегшеною структурою тягового каркаса і застосовується в більш легких умовах. По-простому ще кажуть "легкий ТК-200". Ця стрічка використовується для перевезення різних видів вантажів: сипучих, кускових, абразивних і малоабразивних. Широко застосовується в багатьох промислових галузях. Згідно з ГОСТом 20-85 позначається як ТЛК-200.

Стрічка транспортерна БКНЛ-65 - використовується для транспортування зернових культур, насіння та інших продуктів, які мають сипучу структуру. Цей вид стрічок відноситься до категорії гумотканинних. Також існує різновид - плоский норійний ремінь для елеваторів. У ньому може застосовуватися верхній і нижній гумовий шар. Стрічки на основі тканин БКНЛ-65 більш еластичні порівняно з ТК-200 або ЛТК-200, і відповідно можуть використовуватися на конвеєрах з провідними і відомими барабанами меншого діаметру.

Стрічка ПВХ (PVC) - застосовується в легкій, харчовій, фармацевтичній, деревообробній промисловості. Ця поліхлорвінілова стрічка має кілька видів залежно від структури, тому може транспортувати харчові продукти, легкі і важкі вантажі. Стрічки ПВХ характеризуються високою зносостійкістю.

Модульні стрічки виробництва Uni-chains, Rexnord, HabaLINK - використовуються в харчовій промисловості, оскільки захищені спеціальним антибактеріальним покриттям, що дозволяє нейтралізувати розвиток таких бактерій, як сальмонела, золотистий стафілокок та інших. Це підтверджується результатами незалежних досліджень, проведених в Америці і Європі. Здатні витримати температуру від -70 до +430. Характеризуються високою зносостійкістю.

Якщо вам треба купити конвеєрну стрічку, звертайтеся до нас за вказаними телефонами.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Луцькпідшипниксервіс - підшипники, ланцюги, ремені, мотор-редуктори
(основний офіс)

 

Питання і відповіді

Де купити підшипники?

17 листопада 2016 в 09:49 відповідей: 1
 
 

Де купити приводний ремінь?

17 листопада 2016 в 09:44 відповідей: 1
 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create